Meist

Ideaalköögid OÜ on 2006 aastal asutatud Eesti ettevõte, mis on Mööblitootjate Liidu poolt tunnustatud 2016.a Eesti parimaks väiketootjaks mööblisektoris.

Ettevõtte peamiseks tegevusalaks on köögimööbli valmistamine, kuid tegeleme ka erimööbli valmistamisega. Omame kogemusi mööbli valmistamisel nii kodudesse, kontoritesse, kui ka restoranidesse. Ideaalköökide kõik lahendused valmivad meie enda meistrite käe all.

Eraldi suunaks on mööbli valmistamine hambaravikabinetidesse. Meie käe all on valminud paljud Eesti kõige kaasaegsemad hambaravi- ja ortodontiakabinetid.

Tänu pikaajalisele kogemusele saame oma klientidele pakkuda usaldusväärset ja komplekset teenindust lähtuvalt igaühe individuaalsetest vajadustest. Meie eesmärgiks on pakkuda kõigile meie klientidele kõrgkvaliteetseid ja sobilikke lahendusi alates projekteerimisest kuni paigalduseni välja. Ideaalköökide tootmine asub Lääne-Virumaal. Oma profesionaalse meeskonna ja kaasaegse seadmepargiga suudame lahendada ka kõige keerukamad väljakutsed ja klientide erisoovid.